Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodVybavení autoservisuAutotechnikaPneuservisStroj pro montáž a demontáž pneumatik TC Master Premium 702

Stroj pro montáž a demontáž pneumatik TC Master Premium 702

Stroj pro montáž a demontáž pneumatik TC Master Premium 702
Pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů i motocyklů.
Naše cena:
57 460 Kč včetně DPH
Dodací lhůta: 22 dnů
Kód položky: 8924000000702

 

Elektropneumatický stroj (automat) pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů i motocyklů s velkou čtyřčelisťovou upínací deskou osmiúhelníkového tvaru pro vnitřní i vnější upnutí disků (nová modelová řada BLUE LINE European Higher Class Series) je vyráběn ve standardní evropské kvalitě, což dokumentuje certifikát renomované britské zkušebny CCQS UK Ltd. Vzdálenost montážní hlavy od ráfku se nastavuje automaticky pneumatickou aretací po zmáčknutí knoflíku. Montážní sloup je sklopný dozadu. Montážní/demontážní hlava ze speciální vysoce kvalitní oceli je v integrovaném celku s odtlačovací rolničkou/kladkou, tak aby bylo možné demontovat nízkoprofilové pneumatiky i bez pomocného ramena (tzv. "helperu"). Kompletní pedálová skupina je zhotovena ze speciální oceli, zajišťující naprosto spolehlivou funkci po velmi dlouhou dobu. Upínací čelisti jsou z odolné, ušlechtilé legované ocelové slitiny, vyrobené s vysokou precizností. Ve standardní výbavě nechybí ani přídavná/pomocná svěrka pro stlačování patky.
Tento stroj je navíc standardně vybaven vestavěným zásobníkem stlačeného vzduchu (QS220) pro možnost nárazového rychlohuštění bezdušových pneumatik přímo přes upínací čelisti (tzv. tlakové dělo). Huštění lze samozřejmě provádět i klasicky pneuhustičem s přesným tlakoměrem. Takovou výbavu mají zpravidla jen zouvačky, jejichž cena je značně vyšší.
Stroj pro montáž a demontáž pneumatik TC Master Premium 702 pro náročnou, profesionální pneuservisní a autoservisní praxi se vyznačuje vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a prakticky bezúdržbovým provozem.

Parametry:
napájení 230/400 V/50 Hz, motor 0,75 kW, vnitřní upnutí disku 13"-24", vnější upnutí disku 11"-22", max.průměr kola 1010 mm, max.šířka kola 330 mm, stlačený vzduch 6-10 bar, hmotnost 260 kg, barva modrá.

Doporučené příslušenství:
Sada pro montáž/demontáž motocyklových pneumatik MA
Stroj pro montáž a demontáž pneumatik TC Master Premium 702 nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 
Akce
Kontakt

Nářadí Slavkov s.r.o.

Čs. armády 217 /areál STK/ 684 01 Slavkov u Brna

e-mail:
obchod[zavináč]azvercajk.cz

IČO: 26259478

Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu