Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodVybavení autoservisuStavbaObkladačské nářadíProfesionální ložisková řezačka obkladaček a dlaždic JT 900 Master Profi

Profesionální ložisková řezačka obkladaček a dlaždic JT 900 Master Profi

Profesionální ložisková řezačka obkladaček a dlaždic JT 900 Master Profi
Robustní profesionální ložisková řezačka obkladaček a dlaždic.
Naše cena:
2 278 Kč včetně DPH
Dodací lhůta: Skladem
Kód položky: 68200000JT900

 

Robustní profesionální ložisková řezačka obkladaček a dlaždic (900 mm) umožňuje provádět snadno vysoce kvalitní, přesné přímé/paralelní řezy a šikmé/úhlopříčné řezy obkladaček i tvrdé dlažby (např. Taurus apod.) a mramoru až do maximální tloušťky 16 mm.

Řezačka má stabilní základnu s postranními přídavnými rameny pro podložení větších dlaždic ze speciální aluminiové slitiny s odpružným ložem pro dobrou fixaci obkladačky/dlaždice, stavitelný úhelníkový doraz, centrální vodicí lištu s hlavou uloženou v kuličkových ložiscích, tvarovanou páku s ergonomickou rukojetí, řezací kolečko z karbid-wolframové slitiny a hlavici pro snadné a přesné rozlomení řezané obkladačky/dlaždice.

Řezání obkladaček/dlaždic se provádí standardním způsobem. Obkladačka/dlaždice se nastaví tak, aby se požadovaná linie řezu kryla s pruhem oblasti řezu na spodním rámu řezačky. Přidrží se rukou, řezací kolečko se nastaví na okraj obkladačky/dlaždice, řez se provede jedním tahem, přičemž se na rukojeť páky tlačí stále stejnou, přiměřenou silou. Vznikne čistá, rovná rýha. Na obkladačku/dlaždici se sklopí lámací hlavice. Lehce se stlačí rukojeť páky i lámací hlavice a dojde k lomu. Řezací kolečko se nesmí dotýkat obkladačky/dlaždice, když se tato rozlamuje. Glazura některých obkladaček/dlaždic je velmi tvrdá, což může vést k rychlejšímu otupení řezacího kolečka.
Profesionální řezačka JT 900 Master Profi nevyžaduje žádnou údržbu (jen čištění, příp. výměnu řezacího kolečka, nemaže se) a má dlouhou životnost.


Parametry:

max.délka přímého řezu     900 mm
max.délka úhlového řezu    635 mm
nastavitelný úhel řezu         0º - 60º
max.tloušťka řezu               16 mm
velikost řezacího kolečka    Ø 20 x Ø 6 x 5 mm
rozměry základny (dxšxv)   1110x575 (s přídavnými rameny)x210 mm
hmotnost                             10 kg

Profesionální ložisková řezačka obkladaček a dlaždic JT 900 Master Profi nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 
Akce
Kontakt

Nářadí Slavkov s.r.o.

Čs. armády 217 /areál STK/ 684 01 Slavkov u Brna

e-mail:
obchod[zavináč]azvercajk.cz

IČO: 26259478

Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu