Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodVybavení autoservisuNářadíElektrikářské nářadíPřístroj pro vyhledávání závad v proudových okruzích Leitenberger Fuse Master

Přístroj pro vyhledávání závad v proudových okruzích Leitenberger Fuse Master

Přístroj pro vyhledávání závad v proudových okruzích Leitenberger Fuse Master
Přístroj představuje elektronickou, bezpečnostní, zpětně nastavitelnou náhradu pojistek.
Naše cena:
7 584 Kč včetně DPH
Dodací lhůta: 14 dnů
Kód položky: 261000000FUSE

 

Přístroj pro vyhledávání závad v proudových okruzích vysoké kvality (vyrobeno v Německu) představuje elektronickou, bezpečnostní, zpětně nastavitelnou náhradu pojistek. Připojuje se také místo vymontované pojistky zasunutím do příslušného konektoru pojistky. Je to ideální pomůcka například při hledání zkratu nebo jiné závady v proudovém okruhu, protože není nutné stále vyměňovat spálenou pojistku.
Procesorem řízený přístroj se používá ve 12 V systémech. Napájí se přímo přes pojistikové svorky. Nastavitelné hodnoty pojistek jsou: 5 A, 7,5 A, 10 A, 15 A, 20 A, 25 A a 30 A. Volí se pomocí tlačítka. Nastavenou hodnotu signalizuje LED-kontrolka. Nadměrný proud se pozná podle akustického i optického varovného signálu.

V dodávce přístroje je i bezpečnostní adaptér pro Mini Fuse (mini pojistky) a bezpečnostní adaptér pro pojistky Torpedo. Celá sada je umístěna v plastovém kufříku.
Přístroj pro vyhledávání závad v proudových okruzích Leitenberger Fuse Master nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 
Akce
Kontakt

Nářadí Slavkov s.r.o.

Čs. armády 217 /areál STK/ 684 01 Slavkov u Brna

e-mail:
obchod[zavináč]azvercajk.cz

IČO: 26259478

Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu