Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodVybavení autoservisuAutotechnikaKarosářské nářadíMalé opravySouprava nářadí pro vyrovnávání plechu bez poškození laku GYS 051959

Souprava nářadí pro vyrovnávání plechu bez poškození laku GYS 051959

Souprava nářadí pro vyrovnávání plechu bez poškození laku GYS 051959
Souprava nářadí (33-dílná) zejména pro opravy malých promáčknutí karosérie bez poškození laku.
Naše cena:
15 487 Kč včetně DPH
Dodací lhůta: 21 dnů
Kód položky: 6830000051959

 

Souprava nářadí (33-dílná) pro vyrovnávání plechu bez poškození laku renomované firmy GYS (vyrobeno ve Francii) vysoké kvality obsahuje zejména speciální vytlačovací a rovnací / valchovací páky či háky, které se používají pro opravy malých promáčknutí karosérie bez poškození laku. Typickým příkladem takových poškození jsou třeba menší deformace po úderech krup, při parkování, při transportu vozidel apod. Pomocí uvedených nástrojů se vytlačují prohlubně v plechu tlakem z vnitřní strany. Začíná se nejčastěji z vnějšího kraje postupně směrem ke středu. Zaučený mechanik/klempíř dokáže dokonale odstranit důlky do průměru zhruba 35 mm a hloubky 0,5 mm. Zkušení specialisté s tímto nářadím si poradí i s prohlubněmi o něco většími. Jako hranice se bere hloubka cca 1,5 mm. Takto se opravují drobné deformace i v automobilkách při výrobě nových vozidel. Nástroje musí mít zcela mimořádnou kvalitu i exaktně dané tvarování. V tomto ohledu se podobají kvalitním, ale drahým chirurgickým nástrojům.
K nezbytnému vybavení patří ještě také speciální neonové lampy s přísavkou a stojánkem nebo s pojízdným stativem. Odleskem/kresbou jejich svitu se zvýrazní deformace a zároveň to napomáhá při jejich odstraňování tak, aby původní promáčkliny nebyly po realizaci postupu vyrovnání vůbec viditelné.
Jako zvláštní příslušenství se osvědčil například polohovací stůl pro demontované součásti karosérie (dveře, kapoty atd.) a vozík pro uložení nástrojů.
Souprava nářadí pro vyrovnávání plechu bez poškození laku GYS 051959 nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 
Akce
Kontakt

Nářadí Slavkov s.r.o.

Čs. armády 217 /areál STK/ 684 01 Slavkov u Brna

e-mail:
obchod[zavináč]azvercajk.cz

IČO: 26259478

Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu