Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodPrůmyslové zbožíOdstaňovače vodního kamene, filtryOVK3 Odstraňovač vodního kamene pro potrubí do 4 coulů

OVK3 Odstraňovač vodního kamene pro potrubí do 4 coulů

OVK3 Odstraňovač vodního kamene pro potrubí do 4 coulů
Nejvýkonnější z řady OVK. Vhodný pro vodu ze studny.
Naše cena:
2 129 Kč včetně DPH
Dodací lhůta: Skladem
Kód položky: OVK3

 

Odstraňovač vodního kamene pro potrubí

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI
- "změkčování vody",
- antikorozní účinek na kovové potrubí,
- pozvolné narušování již existujících usazenin vodního kamene.


PŘEDNOSTI PŘÍSTROJE
Snadná instalace: nevyžaduje demontáž potrubí. Nevyžaduje téměř žádné odborné znalosti při jeho montáži, 100% ekologický provoz: nenarušuje okolní životní prostředí, neruší lidi ani zvířata. Neovlivňuje žádná elektrická či elektronická zařízení. Jejich provoz napomáhá růstu vegetace. Úspora finančních prostředků: za el. energii 10 až 20%, za prací prostředky 10 až 20%. Bezúdržbové. Pozvolné narušování již existujících usazenin vodního kamene.


PRINCIP ČINNOSTI PŘÍSTROJE
1) "Změkčování" vody: proměnné elektromagnetické pole způsobuje vysrážení solí, které byly ve vodě rozpuštěny do miniaturních, okem nepostřehnutelných krystalků. Ty se již nikde neusazují a
nevytváří tak "vodní kámen".
2) Antikorozní účinek: tento účinek je způsoben peroxidem vodíku. Ten se v nepatrném množství uvolňuje z vody, která je pod vlivem elektromagnetického vlnění. Uvolněný peroxid vodíku však
okamžitě reaguje s jakýmkoliv okolním kovem a vytváří ochrannou vrstvičku zabraňující dalšímu kontaktu vody s kovem a tím jeho korozi.
3) Pozvolné narušování již existujících usazenin: pozvolným narušováním struktury již existujícího vodního kamene dochází k obnovování původní světlosti potrubí. Přestože Státní zdravotní ústav v Praze zatím nemůže prokázat ani závadnost, ani nezávadnost vody upravené magnetickým polem, nedoporučuje aplikaci této metody na pitnou vodu.


INSTALACE PŘÍSTROJŮ OVK
Přístroje se instalují obvykle před bojler na potrubí hlavního přívodu vody. Přiložený káblík ovineme nejméně 14x okolo této trubky (více závitů není na závadu, směr ovíjení libovolný). Káblík připojíme k přístroji dle návodu. Nakonec připojíme síťový adaptér do zásuvky 230V /AC/ 50Hz. Na přístroji začne blikat kontrolka, přístroj začal pracovat.


PARAMETRY POTRUBÍ
Světlost potrubí - 2" (5,08cm) až 4" (10,16cm).
Max. průtok vody -12m3 / hod.
Příkon- méně než 4,5W.
Krytí- IP54.

Zařízení řady OVK jsou určena pro plastová či kovová potrubí až do 10cm světlosti potrubí. Nevyžaduje jakýkoliv zásah do stávajícího vodovodního systému.
 

OVK3 Odstraňovač vodního kamene pro potrubí do 4 coulů nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 

Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies