Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodPrůmyslové zbožíOstatníInspekční endoskop s kamerou, monitorem a záznamem GB 8803 AL

Inspekční endoskop s kamerou, monitorem a záznamem GB 8803 AL

Inspekční endoskop s kamerou, monitorem a záznamem GB 8803 AL
Speciální inspekční endoskop je vybavený bezdrátovou inspekční kamerou a odnímatelným 3.5" (89 mm) TFT-LCD barevným monitorem a s možností video-záznamu (kompatibilní s SD-kartami až do 16 GB). Používá se zejména pro prohlížení jinak vizuálně nepřístupných prostorů. Umožňuje například prohlídku vnitřních částí klikové skříně, převodovky, rozvodovky, spojky, ale i dveřních nebo střešních prostorů bez demontáže čalounění apod. Umožňuje nahlédnout do vnitřních částí strojů, instalačních potrubí, zastavěných prostorů ve stěnách, do uzavřených místností jen malými otvory atd.
Naše cena:
5 500 Kč včetně DPH
Dodací lhůta: Skladem
Kód položky: 8803
Výrobce: ProAuto

 

Průmyslová kamera

Endoskop vybaven ergonomickým držadlem, od kterého vede pružný kabel o délce 1000 mm. Na jeho konci je umístěna vodotěsná hlava. Na držadle je také umístěn LCD-monitor, který je možné odpojit a umístit na požadované místo. Monitor je osazen a napájen nabíjecí/akumulátorovou lithium-ionovou baterií nebo přes síťový adaptér.

Obrázky snímané mini-kamerou jsou radiovým přenosem zasílány do monitoru. Stisknutím knoflíku jsou obrázky zaznamenávány jako video na SD-kartu nebo reprodukovány. Přes integrovanou USB-přípojku se nechají video soubory snadno převést na PC a pomocí něho reprodukovat, dále zpracovávat nebo posílat e-mailem. Odnímatelný monitor je opatřen video výstupem, pomocí něhož lze sledovat "živé" obrázky v reálném čase a také přehrávat video záznamy na televizoru. Potřebné kabely jsou součástí příslušenství.

Inspekční endoskop je spolu s příslušenstvím uložen v plastovém kufříku.

Obsah dodávky:
přístroj s ergonomickým držadlem, kabel s mini-kamerou, LCD monitor, síťový adaptér pro monitor, video-kabel a návod k obsluze.

Parametry:
snímač obrazu CMOS, rozlišení 640x480, video-standard PAL/NTSC, horizontální úhel pohledu 45°, vodotěsná hlava mini-kamery o průměru 9 mm, přenosová frekvence 2468 MHz, typ modulace FM, šířka pásma 18 MHz, úroveň voděvzdornosti IP67(platí jen pro hlavu s mini-kamerou), napájení přístroje 4xAA baterie, monitor s integrovaným Li-Ion-Akku (externí napájení 5 V DC/500 mA), doba nabíjení Akku monitoru 3 h, pracovní doba 2 h, velikost video záznamu 27Mbyte/min, obnovovací frekvence 30 snímků/s, video výstupní úroveň 0,0-1,3 V @ 75 ohm, citlivost příjmu ?-85 dBm, provozní teplota -10°C až +50°C, rozměry 186x145x41 mm (držák přístroje bez pružného kabelu), 100x70x25 mm (monitor), hmotnost 530 g (držák+kamera), 140 g (monitor).

 


 

Inspekční endoskop s kamerou, monitorem a záznamem GB 8803 AL nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 

Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies