Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodVybavení autoservisuZvedáky, podpěryNízkozdvižný zvedák 2800 kg mobilní

Nízkozdvižný zvedák 2800 kg mobilní

Nízkozdvižný zvedák 2800 kg mobilní
 • Nízkozdvižný zvedák 2800 kg mobilní
 • Nízkozdvižný zvedák 2800 kg mobilní
 • Pojízdný nízkozdvižný hever najde uplatnění zejména v pneuservisech. Díky nizké váze se zvedák snadno přesunuje po kolečkách a je jednoduchý na obsluhu.
  Naše cena:
  42 189 Kč včetně DPH
  Dodací lhůta: Není uváděno
  Kód položky: nz04

   

  Nízkozdvižný elektrohydraulický zvedák 2800 kg pojízdný

   

  -elektrohydraulický systém zdvihu
  -dvoupístová nůžková konstrukce pro rychlé a stabilní zdvihání
  -4 otočná a nastavitelná ramena
  -bezpečností západka
  -obsah olejové nádrže 8l
  -nosnost: 2 800 kg
  -zdvih: 1200 mm
  -min výška 120mm.
  -napájení 220VV /50Hz, 2,2Kw

   

  Upozornění: Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL sprint. Možnost osobního vyzvednutí v našem skladu ve Slavkově u Brna

   

  Hydraulické nůžkové zvedáky jsou ideální volbou zejména pro pneuservisy. Nejoblíbenějším modelem jsou nůžkové nízkozdvižné zvedáky, které vynikají zejména svou váhou a díky tomu i mobilitou. Tyto zvedáky jsou nenáročné na místo, nejsou pevně ukotveny do země a dokonce se dají díky konstrukci s kolečky přesunovat z místa na místo. Přestože tyto nůžkové zvedáky mají asi jen poloviční hmotnost oproti zvedákům sloupovým, mají dostatečnou nosnost 2 800 kg. Osvědčený hydraulický systém pohání jednotka s napájením 230, nebo 380 V. O zdvih se starají dva písty a vše jistí nezávislá bezpečnostní západka. Nízkozdvižné zvedáky jsou vhodné hlavně do pneuservisů, kde je ideální menší zdvih pro rychlé a pohodlné sundání a nandání kol. Své využití si však najdou i jako zvedáky pro autoservisy, např. potřebujeme-li ušetřit místo, mít možnost přemísťování zvedáku, nebo jen chceme ušetřit náklady na pořízení. Mimo využití zvedáku pro autoservis, je tento model také velice oblíbený v lakovnách.

  Dalším typem nůžkových zvedáků pro autoservis jsou hevery, které mají také nůžkovou konstrukci, ale kotví se do podlahy a umožňují zdvih do výšky. Tyto typy nahradí i klasické sloupové zvedáky pro autoservis, protože umožňují průchod a servisní práce pod vozidlem. Do naší nabídky vybíráme a skladem držíme zvedáky s nejlepším poměrem cena/výkon. Pokud máte zájem o jiný nůžkový zvedák, neváhejte nás kontaktovat, můžeme nabídnout několik dalších typů.

  Nízkozdvižný zvedák 2800 kg mobilní nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
   

  Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
  Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu