Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodElektrické ruční nářadíPilykotoučovéPonorná pila PL 55 Scheppach + 2x vodící lišta 700mm + ochrana proti překlopení + spojka lišt

Ponorná pila PL 55 Scheppach + 2x vodící lišta 700mm + ochrana proti překlopení + spojka lišt

Ponorná pila PL 55 Scheppach + 2x vodící lišta 700mm + ochrana proti překlopení + spojka lišt
Ponorná pila Scheppach PL 55 s vodící lištou pro kvalitní dlouhý řez bez otřepů
Naše cena:
4 499 Kč včetně DPH
Dodací lhůta: Není uváděno
Kód položky: 5901802915
Výrobce: SCHEPPACH

 

Ponorná pila SCHEPPACH PL 55

 

Mnoho lidí stále věří, že kvalitní dlouhý řez bez otřepů se dá zvládnout pouze s drahou formátovací nebo stolovou pilou. Skutečnost je ovšem taková, že přesný řez se dá bez obtíží zvládnout i mnohem jednodušeji a levněji. Pokud se zeptáte profesionálních řemeslníků, rádi Vám toto tajemství prozradí. Jmenuje se ponorná pila. Profesionální ponorné pily stojí zlomek toho, co nejlevnější formátovací pila, problém je v tom, že pro normálního uživatele je i cena kolem patnácti tisíc stále velmi vysoká. Společnost Scheppach přichází jako první na světě s velmi kvalitní ponornou pilou za cenu běžné ruční okružní pily. Nyní může každý pracovat tak snadno a efektivně jako profesionál.

Velmi zjednodušeně se dá ponorná pila popsat jako okružní pila, která může být přesně vedena na vodící liště. Celkově je ovšem celý systém pila-lišta daleko sofistikovanější a nabízí výrazně více možností a individuálních řešení. Na rozdíl od běžné okružní pily je ponorná pila, jak už název vypovídá, schopna pracovat s plynule nastavitelnou hloubkou řezu. Díky tomu můžete začít řez na kterémkoliv místě desky, můžete do ní bez problémů vyříznout otvor (ideální pro otvory pro umyvadlo či varnou desku), můžete bez problémů vyříznout parketu bez poškození povrchu pod ní atd. Ve spojení s vodící lištou potom dosáhnete přesného rovného řezu bez otřepů, můžete řezat pod přesnými úhly, můžete perfektně zarovnávat okraje, můžete zkracovat dveře, můžete rýhovat desky ap. Ponornou pilu můžete samozřejmě používat i bez vodící lišty jako úplně běžnou ruční okružní pilu.

 

Pila PL 55 je výborně vybavená. Ergonomické držadlo je potaženo speciální měkkou protiskluzovou vrstvou, pila má integrovaný vývod na odsávání prachu, sklon pily můžeme nastavit v rozmezí 0° až 45°, hloubku řezu můžeme nastavovat plynule až do 55 mm a za kotoučem je integrován rozpěrný klín, který udržuje řeznou drážku otevřenou a brání tak nebezpečnému odmrštění pily při skřípnutí kotouče. Důležitá je také velmi chytrá konstrukce pily, díky které můžete provádět řezy těsně u zdi (pouhých 15,5 mm). Pilu můžete rovněž dovybavit širokou škálou příslušenství.

 

PL 55 se dodává spolu se dvěma vodícími lištami, každá o délce 700 mm, spojovacím článkem a ochranou proti překlopení stroje. Lišta zajišťuje dokonale rovné a bezpečné vedení pily a zároveň chrání obrobek před poškozením. Je vybavena gumovou lištou, díky které je řez čistý, bez zbytečných otřepů. Zespoda jsou umístěny adhezní proužky, zajišťující dobrou přilnavost i na hladkých materiálech. Pomocí spojovacího článku lze spojit několik lišt a provádět i velmi dlouhé řezy.

 

 

Technické parametry:

Motor: 220 V/50 Hz
Příkon: 1200 W
Počet otáček: 5500  ot/min.
Řezná rychlost: 46 m/sec
Průměr kotouče: TCT, 160 mm, 24 zubů
Vnitřní průměr: 20mm
Nastavení sklonu: 0° až 45°
Délka vodící lišty: 1 400 mm
Nastavení hloubky řezu: plynule, 0 až 55 mm
Max. prořez při 90° bez vodící lišty: 55 mm
Max. prořez při 90° s vodící lištou: 49,5 mm
Max. prořez při 45° bez vodící lišty: 41 mm
Max. prořez při 45° s vodící lištou: 36,5 mm
Min. vzdálenost stěna-řezný kotouč: 15,5 mm
Průměr odsávacího nástavce: 38 mm
Rozměry stroje (d x š x v): 340 x 260 x 35 mm
Hmotnost: 4,8 kg

 

Ponorná pila PL 55 Scheppach + 2x vodící lišta 700mm + ochrana proti překlopení + spojka lišt nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 

Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies