Nářadí Slavkov s.r.o.

ČSA 217, 684 01 Slavkov u Brna | Tel.: 544 220 644 | e-mail: obchod@azvercajk.cz

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodVybavení autoservisuAutotechnikaPneuservisPneuservisní nářadíTlakové dělo pro předhuštění pneumatik Gaither GB5ZA Automatic Bead Booster

Tlakové dělo pro předhuštění pneumatik Gaither GB5ZA Automatic Bead Booster

Tlakové dělo pro předhuštění pneumatik Gaither GB5ZA Automatic Bead Booster
Pro předhuštění bezdušových pneumatik osobních i nákladních automobilů. Zásobník 19 l.
Naše cena:
13 205 Kč včetně DPH
Dodací lhůta: 21 dnů
Kód položky: 89210000GB5ZA

 

Dvouplášťové tlakové dělo pro předhuštění pneumatik 3.generace je patentovaným produktem vysoké kvality firmy Gaither Tool Company Inc. / USA. Toto tlakové dělo má navíc automatický spouštěcí ventil, který uvolňuje vzduch ze zásobníku o 20 % rychleji než klasický manuální ventil.

Tlakové dělo je praktické přenosné zařízení pro předhuštění bezdušových pneumatik osobních i nákladních automobilů obzvláště v případech, kdy se patky pneumatiky při jejím huštění nechtějí dostat do těsného kontaktu s ráfky. Tento problém nevzniká jen u nákladních pneumatik, ale například i u nízkoprofilových osobních pneumatik apod. Pomocí tlakového děla lze problém řešit snadno, rychle a bezpečně. Při huštění se vyústění nástavce tlakového děla nasměruje mezi disk/ráfek a patku pneumatiky, stiskne se spoušť a naráz se vypustí z 19-litrového zásobníku stlačený vzduch. Ten okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Patka pneumatiky těsně přilehne k ráfku. Po rázovém předhuštění se pneumatika normálně dohustí na správný tlak vzduchu.

Tlakové dělo se naplní stlačeným vzduchem pouhým připojením na rozvod stlačeného vzduchu nebo na kompresor. Po natlakování se odpojí a je připravené k použití. Hmotnost tohoto tlakového děla činí 13 kg. Zvládne předhuštění pneumatik typu Super Single, ale i mnohých pneumatik zemědělských a stavebních strojů.

Toto tlakové dělo se dodává s bezpečnostním ventilem proti přehuštění, se 2 vyústěními (jednocestné a zdvojené/dvoucestné), se spirálovou vzduchovou hadicí, s bezpečnostními brýlemi a s ucpávkami do uší.
Tlakové dělo pro předhuštění pneumatik Gaither GB5ZA Automatic Bead Booster nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 
Akce
Kontakt

Nářadí Slavkov s.r.o.

Čs. armády 217 /areál STK/ 684 01 Slavkov u Brna

e-mail:
obchod[zavináč]azvercajk[tečka]cz

IČO: 26259478

Nářadí Slavkov s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@azvercajk.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu